نمودار باشگاه خبرنگاران جوان وضعیت جوی آب و هوا

نمودار: باشگاه خبرنگاران جوان وضعیت جوی آب و هوا شهرستان سمنان اردیبهشت ماه باشگاه خبرنگاران سمنان

گت بلاگز اخبار حوادث قتل شوهر آخر دوستی تلگرامی

به گزارش جام جم، شامگاه یکشنبه سوم تیر امسال مردی با پلیس شهر کلاله در استان گلستان تماس گرفت و گفت: یکی از بستگانم با شوهرش اختلاف داشت. امروز به من زنگ زد و خ

قتل شوهر آخر دوستی تلگرامی

قتل شوهر آخر دوستی تلگرامی

عبارات مهم : دوستی

زن جوان با همدستی مرد مورد علاقه اش نقشه قتل شوهرش را اجرا کرد.

به گزارش جام جم، شامگاه یکشنبه سوم تیر امسال مردی با پلیس شهر کلاله در استان گلستان تماس گرفت و گفت: یکی از بستگانم با شوهرش اختلاف داشت. امروز به من زنگ زد و خبر داد با شوهرش دعوا کرده و وی را کشته هست. خواست به یکی از میدان های شهر بروم و با مردی که نمی شناختم به منزل ارزش بروم. با تماس او ماموران به میدان مورد نظر رفتند و دیدند مرد 35 ساله ای با همان نشانی گفته شده است از سوی زن در اطراف میدان منتظر است که بازداشت شد. ماموران به منزل زن روستایی رفتند و او نیز بازداشت شد. در بازرسی از خانه، جسد شوهر وی که با ضربه های چاقو به قتل رسیده و دست وپا بسته داخل پتویی قرارداشت، کشف شد.

همسر مقتول به افسرتحقیق گفت: من با شوهرم اختلاف داشتم. در جریان همین درگیری ها بود که با مرد غریبه ای آشنا و ارتباطم با او در خبر رسان تلگرام شروع شد. او ساکن شهر کرمان هست. قرار شد بعداز جدایی ام با او ازدواج کنم. در دادگاه خانواده تشکیل پرونده دادم ولی شوهرم حاضر به جدایی نبود. آخر جهت برداشتن او از سر راهمان نقشه قتلش را طراحی کردم.

قتل شوهر آخر دوستی تلگرامی

او دو روز قبل با تماس تلفنی ام به شهرمان آمد و به یک مهمانپذیر رفت. یکشنبه شب که شوهرم خوابید به او زنگ زدم که بیاید. او به منزل روستایی مان آمد و شوهرم را کشتیم. دست و پایش را بسته و جسد را در پتو گذاشتیم.

می خواستیم جسد را با کمک همدستم و یکی از بستگان به دره جنگلی اطراف دِه ببریم که او ما را لو داد . سرهنگ مهربانی، فرمانده انتظامی شهر کلاله دراین باره گفت: با اعتراف متهم زن، همدستش نیز دوباره مورد تحقیق قرار داده شد و گفته های وی را تائید کرد.

به گزارش جام جم، شامگاه یکشنبه سوم تیر امسال مردی با پلیس شهر کلاله در استان گلستان تماس گرفت و گفت: یکی از بستگانم با شوهرش اختلاف داشت. امروز به من زنگ زد و خ

واژه های کلیدی: دوستی | اختلاف | بازداشت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog