نمودار باشگاه خبرنگاران جوان وضعیت جوی آب و هوا

نمودار: باشگاه خبرنگاران جوان وضعیت جوی آب و هوا شهرستان سمنان اردیبهشت ماه باشگاه خبرنگاران سمنان

گت بلاگز فرهنگی هنری «ویلایی‌ها» و «برادرم خسرو» متضرر شدند ، مراقب قهر مخاطب باشیم

لشکری قوچانی می‌گوید با برنامه‌ریزی بلندمدت در تولید و اکران به نتیجه های خوبی می‌رسیم.

«ویلایی‌ها» و «برادرم خسرو» متضرر شدند ، مراقب قهر مخاطب باشیم

منصور لشکری قوچانی تهیه کننده سینما راجع به حال و هوای این روزهای سینما و فروش بالای آثار کمدی و عواقب آن به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ گفت: واقعیت این است که سینما به همه ژانرها نیاز دارد و استقبال زیاد این روزهای مخاطبان به سمت فیلم های کمدی است که اتفاق بدی هم نیست و باعث خرسندی خواهد بود؛ آیا که رونق سینما را در پی دارد و طبیعتا تولیدکنندگان را ترغیب به ساختن این آثار می کند.

عبارات مهم : سینما
وی افزود: البته باید مراقب بود در دراز مدت خطر آثار کمدی را در بر نگیرد و باعث بعد زدن مخاطب نشود که اگر چنین اتفاقی رخ دهد، قهر آنها را به دنبال خواهد داشت و آشتی دادن آنها کاری سخت و وقت بر خواهد بود.

این تهیه کننده ادامه داد: جهت جلوگیری از خطراتی که در بلندمدت ممکن است آثار کمدی را ترساندن کند، مسئولان باید با برنامه ریزی دقیق و نشانه مند، بخش تولیدات را به گونه ای پیش ببرند که شاهد تولید فیلم در همه ژانرها باشیم و خوراک متنوعی را جهت مخاطب فراهم کنیم. از سویی امتیازاتی که به فیلم های کمدی می دهند، در اختیار فیلم های اجتماعی نیز قرار بگیرد تا این بخش از سینما نیز لطمه نخورد.

تهیه کننده «قاتل اهلی» اظهار داشت: باید توجه کنند تناوب اکران به گونه ای پیش برود تا جهت همه درآمدزا باشد و عرصه جهت هیچ عنوان و ژانری تنگ نشود. از طرفی سینمای کمدی هم نباید محدود شود؛ آیا که درحال برطرف کننده نیاز مخاطب هست.

تهیه کننده «هفت ماهگی» تصریح کرد: امیدوارم در شورای پروانه نمایش در کوتاه مدت و درازمدت تصمیماتی گرفته شود تا فیلم هایی مانند «رگ خواب»، «زیر سقف دودی» و … که قرار است با آثار کمدی اکران شوند؛ مانند «ویلایی ها»، «برادرم خسرو» و … متضرر نشوند.

قوچانی افزود: عدم اعتدال در سینما در بخش های متفاوت باعث می شود کلیت سینما در آینده ضرر کلی ببیند.

وی در خصوص بروزترین فعالیت سینمایی خود خاطرنشان کرد: قصد تولید فیلمی کمدی اجتماعی دارم که فقط به صرف درآمدزایی از جریان کمدی تولید نخواهد شد؛ یعنی در کنار ایجاد شادی، دغدغه مند هم هست.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سینما | مخاطب | سینمای | سینمایی | تهیه کننده | منصور لشکری قوچانی | سینمای کمدی | مخاطب فیلم کمدی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog