نمودار باشگاه خبرنگاران جوان وضعیت جوی آب و هوا

نمودار: باشگاه خبرنگاران جوان وضعیت جوی آب و هوا شهرستان سمنان اردیبهشت ماه باشگاه خبرنگاران سمنان

گت بلاگز مازندران غصه دار شدن دشمن های در 29 اردیبهشت

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت از ساری ، حجت الاسلام محمداسماعیل قلی پور در نخستین مراسم سالگرد شهادت پاسدار مدافع حرم علیرضا بریری در

غصه دار شدن دشمن های در 29 اردیبهشت

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، حجت الاسلام محمداسماعیل قلی پور در نخستین مراسم سالگرد شهادت پاسدار مدافع حرم علیرضا بریری در بابلسر با بیان اینکه بعضی فکر می کنند ادبیات گفتمانی آنهاست که سایه جنگ را از کشور دور کرده هست، گفت: حضور مردم در صحنه جهت نظام اقتدار و مصونیت ایجاد کرده است.

وی با تاکید بر اینکه حضور در مجلس شهدا یک توفیق هست، افزود: مراقب باشیم تا شهدا ما را از همراهی خود باز ندارند.

امام جمعه بابلسر با بیان اینکه حضور پای سفره شهدا سه رزق معنوی را به همراه خواهد داشت، گفت: نخستین رزق حسرت هست، انسان هنگامی که شهدا را می بیند، به مقام و جایگاه آنان غبطه و حسرت می خورد.

غصه دار شدن دشمن های در 29 اردیبهشت

حجت الاسلام قلی پور دومین رزق را اتمام حجت شهدا با مردم دانست و گفت: شهدای مدافع حرم نشان دادند که اکنون نیز همانند دهه 60 می شود طوری زندگی کرد که خداوند خریدار جان آنها شود.

وی با اشاره به اینکه سومین رزق، غربت شهدا هست، افزود: بزرگراه هایمان را به نام شهدا کردیم ولی راه آنها را گم کردیم.

امام جمعه بابلسر تاکید کرد: مردم ما بامعرفت و قدرشناس هستند و می دانند که اگر شهدای مدافع حرم نبودند، اکنون باید در کشور خودمان با تکفیری ها مقابله می کردیم.

حجت الاسلام قلی پور با اشاره به در پیش بودن انتخابات گفت: نامزدهای انتخاباتی با مردم صادق باشند و حرفی نزنند که هنوز یک ساعت از آن نگذشته، تکذیب شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت از ساری ، حجت الاسلام محمداسماعیل قلی پور در نخستین مراسم سالگرد شهادت پاسدار مدافع حرم علیرضا بریری در

انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: مدافع حرم | شهدای مدافع حرم | مافع حرم | امام جمعه بابلسر | سفره شهدا | جایگاه شهدا | نامزدهای انتخاباتی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog