نمودار باشگاه خبرنگاران جوان وضعیت جوی آب و هوا

نمودار: باشگاه خبرنگاران جوان وضعیت جوی آب و هوا شهرستان سمنان اردیبهشت ماه باشگاه خبرنگاران سمنان

گت بلاگز وب‌گردی داستانسرایی دختر تتوکار جهت اخاذی از پسر ثروتمند

این دختر با ادعای تجاوز قصد داشت از پسر پولدار و خانواده‌اش پول خرید یک ماشین را به جیب بزند.

داستانسرایی دختر تتوکار جهت اخاذی از پسر ثروتمند

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، دختر تتوکار جهت خرید یک ماشین لوکس با جوان نمایشگاه‌دار طرح دوستی ریخت. این دختر زمانی که دید نمی‌تواند از این پسر پول خرید ماشین را بگیرد، در یک نقشه انتقام‌جویانه از پسر جوان و دوستانش به اتهام تجاوز شکایت کرد. این دختر جوان که تلاش داشت با داستانسرایی‌هایش از پسر جوان و خانواده‌اش پول زیادی اخاذی کند، درنهایت مجبور شد راز این دروغ‌پردازی را فاش کند.

روز ١١ اردیبهشت‌ماه امسال دختر جوانی به دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و پیش روی بازپرس منافی آذر در شعبه سوم دادسرای امور جنایی در حالی‌که اشک می‌ریخت، ادعا کرد که ٣ جوان پولدار او را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند. سمانه ٢٢ ساله در ادعاهایش به بازپرس گفت: «چندی قبل قصد داشتم با پول‌هایی که پس‌انداز کردم و فروش پژو ٢٠٦ فیلی‌رنگم ماشین هیوندا کوپه زردرنگ بخرم. مدتی بود که در جست‌وجوی ماشین مورد علاقه‌ام بودم که یکی از دوستانم پسر جوانی که در منطقه پیروزی نمایشگاه ماشین دارد را به من معرفی کرد و پیشنهاد داد تا جهت خرید ماشین هیوندا کوپه به سراغش بروم. ساعت ١٠ شب بود که جهت معامله ماشین مورد علاقه‌ام با پسر جوان قرار ملاقات گذاشتم و به همین خاطر ٥‌هزار دلار و ٣٧٠‌هزار تومان پولی را که داشتم، برداشتم و چون فکر می‌کردم همان شب ماشین را تحویل می‌گیرم، سوار بر یک تاکسی دربستی در محل قرار حاضر شدم. بهنام سوار ماشین پراید بود و با دوستانش به سراغم آمد. در ادامه پسر جوان ادعا کرد که مدارک و سويیچ ماشین را در منزل جا گذاشته و از من خواست تا همراهش به سمت خانه‌شان بروم. همه چیز عادی به نظر می‌رسید و زمانی که در برابر ساختمان پسر جوان رسیدیم، بهنام خواست تا همراهشان وارد ساختمان شوم و من نیز چون هوا تاریک شده است بود، پذیرفتم تا همراه آنها وارد ساختمان شوم. هنگامی که وارد منزل بهنام شدم او و دوستانش مرا به باد کتک گرفتند و در ادامه با تهدیدهای‌شان نیت شومی را که در ذهن داشتند به اجرا رساندند. در فرصتی که ٣ جوان غافل از من شده است بودند، توانستم از منزل آنها فرار کنم و زمانی که پا در خیابان گذاشتم از ماشین ماکسیمای سفید‌رنگی که در حال عبور بوددرخواست کمک کردم. زمانی که سوار بر ماشین پسر جوان شدم، پی بردم که وی نیز قصد آزار و اذیت مرا دارد ولی توانستم از دست او فرار کنم و به منزل بازگشتم.»

داستانسرایی دختر تتوکار جهت اخاذی از پسر ثروتمند

عبارات مهم : ایران
با اعلام این شکایت، بازپرس منافی آذر از شعبه سوم دادسرای ناحیه ٢٧ پایتخت کشور عزیزمان ایران دستور داد تا تیمی از ماموران پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت دستگیری ٣ پسر جوان وارد عمل شوند. تیم پلیسی با توجه به اطلاعاتی که دختر جوان در اختیار ماموران قرار داده بود، خیلی سریع موفق به دستگیری ٣ پسر جوان شدند؛ ولی هنگامی که بهنام و دوستانش در برابر اتهام آزار و اذیت سمانه قرار گرفتند شوکه شدند و ادعای بی‌گناهی کردند. بهنام در بازجویی‌های نخست به ماموران گفت: «سمانه یک تتوکار (خال کوب)حرفه‌ای است و از طریق دوستانم با او آشنا شده است بودم. چند روز قبل جهت تتوزدن روی بدنم به سراغ سمانه رفتم ولی هنگامی که متوجه شدم که درد زیادی را باید تحمل کنم از این کار منصرف شدم؛ ولی همان روز طرح دوستی با سمانه را ریختم. بعد از چند روز سمانه که فهمیده بود پدرم نمایشگاه ماشین دارد و من وضع مالی خوبی دارم، تلاش كرد با داستانسرایی و نقشه‌های متفاوت از من پول بگیرد ولی من که متوجه کارهایش شده است بودم به دوستی‌ام با او آخر دادم و فکر نمی‌کردم آخر دوستی‌ام اتهام آزار و اذیت باشد.»دوستان بهنام نیز در بازجویی‌ها گفتند که دختر جوان را روزی که جهت تتو به مغازه‌اش رفته بودند، ملاقات کردند و از ماجرای آزار و اذیت بی‌اطلاع هستند.

اعتراف به نقشه اخاذی
ماموران در این مرحله بار دیگر سمانه را مورد تحقیق قرار دادند که دختر جوان در این مرحله هنگامی که در تناقض‌گویی‌هایش گرفتار شد، پرده از داستانسرایی انتقام‌جویانه‌اش برداشت.
سمانه گفت: «چندی قبل بهنام و دوستانش جهت کار خال کوبی به سراغم آمدند که بهنام هنگامی که متوجه شد درد زیادی را باید تحمل کند، پشیمان شد. صحبت‌های‌مان در مورد خرید و فروش ماشین بود که فهمیدم پدر بهنام نمایشگاه ماشین دارد. قصد داشتم ماشین هیوندا کوپه زرد رنگ بخرم که بهنام ادعا کرد یک نمونه از آن را داخل نمایشگاه پدرش دارد و چون فکر می‌کردم با طرح دوستی با پسر نمایشگاه‌دار می‌توانم ماشین هیوندا کوپه را ارزان‌تر بخرم با او دوست شدم. ولی اشتباه فکر می‌کردم و بهنام نیز که متوجه ماجرا شده است بود به دوستی‌اش با من آخر داد. من هم جهت انتقام‌گیری و رسیدن به پول ماجرای آزار و اذیت دروغین را طراحی کردم و فکر كردم می‌توانم به این شیوه از بهنام و پدرش پول خوبی به جیب بزنم ولی نقشه‌ام ناقص بود و دستم رو شد.»
بنا به این گزارش، با توجه به اعترافات دختر جوان، پرونده جهت پیگیری نهایی به دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارجاع شد.

منبع:شهروند

انتهای پیام/

این دختر با ادعای تجاوز قصد داشت از پسر پولدار و خانواده‌اش پول خرید یک ماشین را به جیب بزند.

واژه های کلیدی: ایران | دوستی | ماشین | نمایشگاه | نمایشگاه | اخبار حوادث | اخاذی | نمایشگاه خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog