نمودار باشگاه خبرنگاران جوان وضعیت جوی آب و هوا

نمودار: باشگاه خبرنگاران جوان وضعیت جوی آب و هوا شهرستان سمنان اردیبهشت ماه باشگاه خبرنگاران سمنان

گت بلاگز ورزشی فقط پرسپولیسی ها به تیم ملی می روند ، درگوشی های عجیب نقل و انتقالاتی

شنیده می شود تنها راه بازگشت کنعانی زادگان به تیم ملی جدا شدنش از استقلال است و سرخپوش شدن هست.

فقط پرسپولیسی ها به تیم ملی می روند ، درگوشی های عجیب نقل و انتقالاتی

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش گروه تحریریه سایت محمدحسین کنعانی زادگان، مدافع فصل گذشته تیم فوتبال ملوان بندر انزلی بود که با آخر یافتن دوره خدمت سربازی اش به پایتخت کشور عزیزمان ایران بازگشت. وی بعد از بازگشت به پایتخت کشور عزیزمان ایران به پرسپولیس رفت ولی نتوانست بر سر مبلغ قراردادش با این تیم به توافق برسد.
در نتیجه کنعانی زادگان 23 ساله از پرسپولیس رفت و راهی استقلال شد. مدافع سابق انزلی چی ها با قراردادی نزدیک به یک میلیارد تومان به جمع شاگردان منصوریان پیوست. تا یکی از خریدهای پر سر و صدای تیم فوتبال استقلال در ابتدای لیگ هفدهم شود.

عبارات مهم : ایران

کنعانی زادگان بعد از انجام تنها 2 بازی که با غلط های فاحشی هم از سوی او همراه بود، دچار مصدومیت شدید از ناحیه رباط صلیبی شد و فصل را از دست داد. در ادامه منصوریان جهت اینکه بتواند بازیکن جدیدی جذب کند، نام این مدافع را از فهرست خارج کرد و در حال حاضر با استقلال هم قراردادی ندارد.
این بازیکن این روز ها دوباره آماده بازگشت به فوتبال می شود. با این حال بعضی منابع غیر رسمی اخبار عجیبی را راجع به این بازیکن می دهند.
شنیده می شود، این افراد به کنعانی زادگان گفته اند که کارلوس کی روش اعتقاد است مربیانی مانند زلاتکو کرانچار و برانکو ایوانکوویچ دانش فنی به مراتب بالاتری نسبت به منصوریان دارند و اگر او می خواهد در کشور عزیزمان ایران باشد و به تیم ملی دعوت شود، باید راهی سپاهان یا پرسپولیس شود. البته این به کنعانی زادگان توصیه شده است که اگر شرایط جهت پیوستنش به این دو تیم فراهم نبود به خارج از کشور برود و لژیونر شود.
از آنجایی که کی روش و برانکو اختلافات شدیدی با یکدیگر دارند، به نظر می رسد مدافع فصل جاری استقلال به اصفهان برود و به سپاهان بپیوندد تا شاید بتواند به تیم ملی برگردد.
انتهای خبر /

واژه های کلیدی: ایران | بازگشت | فوتبال | استقلال | منصوریان | پرسپولیس | کنعانی زادگان | کنعانی زادگان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog